با بهترین رمان های فانتزی همراهمان باشید!!!
تاریخ : پنج‌شنبه 27 تیر‌ماه سال 1392
نویسنده : mohammad
 

سلام به همگی

دوستان دقت داشته باشن بعضیا درباره کتاب هایی مثله آکادمی خوناشام سوال کردند...باید بگم که یه سری پروژه بزرگ فانتزی در حال انجام که با بهترین کیفیت(حداقل در بین سایتای فانتزی ایرانی)و با بهترین سرعت ارائه فصول که شامل 4 تیم ترجمه بزرگ میشه که هر کدوم در نوع خودشون خبره هستن ، با این وجود باید عرض کنم که دوستانی که کتاب هایی رو دوست دارن و میخوان ادامش رو بخونن میتونن به سایت دوران اژدها مراجعه کنند.

لازم به ذکره که کتاب های قبلی این انجمن (که قبلا همه به اسم وبلاگ میشناختنش)به صورت مجانی در اختیاره دوستان قرار میگرفت اما جدیدا دوستان با همکاری مترجمین ، ویراستاران ، بازبین ها ، تیم گرافیک ، تیم تایپ ، همه و همه دست به دست هم دادن تا این کتاب ها با بهترین کیفیت در اختیار شما دوستان قرار بگیره...لینکه انجمن در قسمته دسته چپ وبلاگ قرار داره "انجمن دوران اژدها"

برای دریافت جدید ترین فصل ها و ثبت پیشنهادات و انتقادات به انجمن مراجع کنید .


برای دیدن پروژه های دوران اژدها به ادامه مطلب مراجع کنید.
 تاریخچه و هدف این انجمن :دوران اژدها در واقع از یک وبلاگ در سال 1389 کلید خورد . رفته رفته با رشد و توسعه ی برنامه های مختلف و ترجمه های موفق تر تبدیل به یک خانواده ی واقعی شد و دقیقا از همانجا بود که مسئولیت های اصلی اش آغاز گردیدند . حال با افتتاح این انجمن در واقع دوران اژدها یک قدم دیگر به آینده ی روشن و از پیش ترسیم شده اش نزدیک شده است . امیدواریم شما هم از هم اکنون با ما باشید تا در کنار یکدیگر این آینده را تجربه کنیم ... 
کتاب ها و پروژه های انجمن دوران


در زیر دو لیست کلی از کتاب های حال حاضر و آینده ی دوران قرار خواهند گرفت :لیست اول : کتاب های در دست ترجمه ی انجمن ( لازم به ذکر خواهد بود که برای هر کتاب لینک تاپیک مربوطه نیز درج شده تا کاربران عزیز بدون مشکل بتونن به فصول کتاب مربوطه دسترسی داشته باشند ! )


1. مجموعه ی آکادمی خون آشام ( جلد سوم ، بوسه ی سایه ، در حال ترجمه می باشد . )

2. سه گانه ی مسابقات عطش ( جلد دوم در حال ترجمه می باشد . )

3. بوسه های خون آشام ( جلد چهارم ارائه شده است ! )

4. گرگینه ها نمی گریند ( کتاب تکمیل شده است ! )

5. جیمز پاتر و تالار مجمع بزرگان - هری پاتر 8 ! ( جلد اول در حال ترجمه )

6. برایم بمیر ( در حال ترجمه می باشد )

7. من شماره چهار هستم ( در حال ترجمه )

8. پری دریایی کوچک ( در حال ترجمه )

9. فضای مرده : شکنجه ( در حال ترجمه )

10. رفتن به یاد ماندنی ( تقدیم به روح بزرگ حمید یکتا ، مترجم ، نویسنده و همکار دوران اژدها ) ( در حال ترجمه )

11. دارک سوان ( در حال ترجمه )

12. همیشه یک ساحر ( جلد دوم در حال ترجمه )

13. دنیای دورگه ها ( در حال ترجمه )


و اما لیست دوم که مربوط می شه به کتاب های آینده ی دوران که خیلی خیلی زود رونمایی می شن . این لیست از اون جهت قرار می گیره که حق اثر به نام دوران ثبت بشه و سایر گروه های ترجمه ( متعلق به هر وبلاگ ، وبسایت ، انجمن و یا ... و ... که در سطح سایبری فعالیت می کنند ... ) در جریان کارهای آینده ی نزدیک ما قرار بگیرند و این پروژه ها رو استارت نزنن . از اونجایی که تمامی این کتاب ها حداقل دو فصل ازشون ترجمه شده ، بنابراین پیشاپیش با نام دوران ثبت شده و این انجمن هر گونه ترجمه ی دیگر از این آثار را در فضای سایبری به رسمیت نشناخته و در صورت دیده شدن وارد عمل خواهد شد ... ( توجه : این لیست به مرور زمان بروز رسانی خواهد شد )


1. درگذشتگان دره ی مالازان . نام اصلی : A Tale of the Malazan Book of the Fallen نوشته ی : Steven Erikson
این کتاب طی نظرسنجی ها و نقدهای مختلف و همچنین سایت های بزرگ سایبری به عنوان برترین فانتزی دوران ( یعنی بین تمامی کتاب های نوشته شده ! ) شناخته شده است ( بالاتر از ارباب حلقه ها که مقام دوم را کسب کرده ) . فعلا 10 جلد ازش منتشر شده و هنوز ادامه داره . جلد اول توسط ما استارت خورده که اوایل تابستان رونمایی خواهد شد . ( به زودی تاپیکش زده می شه و مباحث و اطلاعات تکمیلی رو اونجا خدمتتون عرض می کنیم ... )

2. ویـــچر . نام اصلی :
The Witcher
نوشته ی :
Andrzej Sapkowski

این کتاب هم 7 جلد داره و جلد اولش توسط تیم ترجمه ی c انجمن به سرپرستی امین قربانی عزیزم در حال ترجمه ست . همون تابستان رونمایی خواهد شد .

3.
حماسه ی نیـزه ی اژدها . نام اصلی + نام اصلی جلد اول :
Dragonlance - Chronicles 1 - Dragons Of Autumn Twilight
نوشته ی :
Tracy Hickman & Margaret Weise

نیزه ی اژدها خودش شامل چندین مجموعه به نام های :
Dragonlance - The Legend Trilogy ، the second generation ، War Of Souls Trilogy
می باشد که جلد اول تحت عنوان اژدهایان شفق پاییزی توسط تیم ترجمه ی c رو به پایان هست و فکر می کنم تا همون اوایل تابستان کلا بسته بشه پرونده ی جلد اولش !

4. اما پروژه ی تابستونی مون که برای پاییز آماده خواهد شد سری زاده مه (Mistborn) هست. 4 جلد از این مجموعه منتشر شده، و یک جلد دیگر نیز خواهد داشت. اصلش یه سه گانه است و دو کتاب آخر تک رمانی کوتاه مربوط به چندصد سال بعد از ماجراهای سه گانه ی اصلیست!!
برای اطلاعات بیشتر درباره ی این مجموعه لطفا به این تاپیک مراجعه فرمایید!!

5. سه گانه ی هزاره اثر استیگ لارسن.
Millennium Trilogy


6.
آپدیت خواهد شد !!


به امید پیشرفت فانتزی کشور...

آخرین مطالب
   
 
متن دلخواه شما